Jeugd op pad met loten Grote Clubactie, wie verkoopt meest?

De Grote Clubactie gaat zaterdag 19 september 2020 van start. Rijnhuyse doet ook mee en natuurlijk willen we zoveel mogelijk loten verkopen. Ons doel dit jaar is ook weer het opknappen en aanpassen van het minibaantje.

Natuurlijk denken we aan de voorzorgsmaatregelen ivm Corona. Daarom kan je de Rijnhuyseloten vanaf 19 september) ook digitaal kopen via deze QR-code en via deze link!

Kopen dus, want voor ons minibaantje hebben we veel geld voor nodig. De opbrengst van dit jaar wordt bij de voorgaande jaren gestort. Een lot kost 3 euro, waarvan 80 procent (ofwel 2,40 euro per lot) naar onze clubkas gaat! Kopers maken kans op fantastische prijzen met als hoofdprijs een bedrag van 100.000 euro en en verkopers van de loten kunnen ook te gekke prijzen winnen.

Wanneer, waar en hoe?

De Grote Clubactie 2020 start op zaterdag 19 september. Vanaf die datum mag de Rijnhuyse-jeugd beginnen met loten verkopen. Je mag de loten verkopen aan wie je wil, te beginnen bij je familie, vrienden en buren. Let erop dat je verantwoord loten verkoopt tijdens de coronacrisis en dat de lotenkopers 18 jaar of ouder zijn. Verantwoord loten verkopen langs de deur doe je zo:

  • Houd altijd 1,5 meter afstand aan de deur.
  • Gebruik je het verkoopboekje? Vraag kopers dan zoveel mogelijk online loten te kopen. Lukt dit niet? Vraag dan of de koper zijn eigen pen wil gebruiken.

Win gave prijzen

Verkoop jij voor Rijnhuyse de meeste loten? Dan win jij als lotenverkoper te gekke prijzen.

Wat kun je winnen?

  • Bij 20 of meer verkochte loten ontvang je via de trainer de 20-loten-voucher, waar leuke acties op staan.
  • Doe mee aan de Kids-verkoopwedstrijd en maak kans op gave prijzen, zoals een Nintendo Switch als hoofdprijs!

De top 3-verkopers van onze vereniging met minimaal één vol ingeleverd verkoopboekje (25 verschillende kopers) zullen wij belonen met:
Intersport-bon van 25 euro, een MediaMarkt-bon van 20 euro en een Bioscoopbon van 15 euro.
De verkopers 4 tot en met 10 worden beloond met een blik tennisballen.

Nog even alle instructies omtrent het loten verkopen terugkijken? Op Youtube staat een filmpje.