Mondkapje op in het clubhuis

Fijn he, dat de Coronabesmettingen gestaag afnemen en de beperkingen steeds meer teruggedraaid worden! Wij zijn ook blij. Want dat betekent bijvoorbeeld dat er voor de jeugd nog een verkorte competitie komt en dat ons clubhuis & terras open mag.

Mondkapje in clubhuis

Maar we zien op de club helaas dat steeds minder mensen een mondkapje in het clubhuis dragen. Op de baan en op het park is het natuurlijk niet nodig, maar als je ons clubhuis betreedt, bijvoorbeeld om wat aan de bar te bestellen, dan ben je verplicht een mondkapje te dragen. Net als in winkels en andere gebouwen.

Wegwerpmondkapjes

Mocht Rijnhuyse onverwacht worden gecontroleerd en jij draagt  binnen geen mondkapje, dan kan ons dat een aanzienlijke boete opleveren. En daar hebben we allemaal last van.
Ben je een mondkapje vergeten en wil je het clubhuis in? Op de tafels liggen wegwerpmondkapjes die je dan kunt gebruiken.
Laten we het voor elkaar en voor de club gewoon doen!