Samenwerking met Tennisschool LRT krijgt vervolg

Samenwerking met LRT

Rijnhuyse heeft een nieuwe samenwerkingsovereenkomst afgesloten met tennisschool Leidsche Rijn Tennis. Deze tennisschool verzorgt sinds enkele jaren de selectietrainingen en een deel van de trainingen aan volwassen. Nu krijgt deze samenwerking dus een vervolg. En wel voor minstens 4 jaar. Afgelopen zaterdag, 17 april jl., tekenden Arjan van Rooijen, binnen Rijnhuyse verantwoordelijk voor trainersaangelegenheden, en LRT eigenaar/ trainer Francesco Jetten het contract.

 Zekerheid voor alle partijen

‘De samenwerking met LRT bevalt erg goed. Onze leden, jong en oud, zijn enthousiast over de gegeven lessen. Daarom continueren we de samenwerking graag. Als grootste én oudste tennisclub in Nieuwegein hebben we veel trainingsuren. Het is voor alle partijen dan goed om duidelijke afspraken te maken en zekerheid te bieden. Zeker in de huidige tijd, waarin tennis duidelijk aan populariteit wint. LRT heeft een goed team gediplomeerde trainers, toont betrokkenheid bij onze club en levert kwaliteit. Daarom zijn we blij, dat we het contract met LRT voor maar liefst 4 jaar verlengen’, aldus Arjan.