Met een personal trainer het nieuwe seizoen in

ptroseklein

Tennis is niet alleen een balletje slaan. Je hebt ook conditie, goed voetenwerk en buik- en armspieren nodig. Personal trainer Rosé Lammerts gaat vanaf vandaag diverse activiteiten verzorgen voor onze vereniging.

Net voor het nieuwe tennisseizoen zal zij, tegen een kleine vergoeding, voor onze leden een training opzetten. Rosé zal de komende tijd bij diverse evenementen en toernooien aanwezig zijn voor informatie of een kleine training. Ze gaat het trainingslokaal gebruiken voor workshops en lezingen met betrekking tot onder andere voeding. En, na alle gezellige etentjes in de decembermaand, start Rosé in het nieuwe jaar met een afslankchallenge.

Iedere woensdagochtend om 08.45 uur verzorgt Rosé op Galecop een buitentraining met onder andere cardio, spierversterkende oefeningen en buikspieren. Doe een keer mee of neem contact op met Rosé: 06-11128950.