Agenda

ma di wo do vr za zo
1
Heren seniorentennis 09:00
Heren seniorentennis @ Baan 1-3 en 6
okt 1 @ 09:00 – 12:00
 
Jeugdtraining 15:30
Jeugdtraining @ Baan 4-5
okt 1 @ 15:30 – 18:30
 
Training Bart 19:00
Training Bart @ Baan 4
okt 1 @ 19:00 – 23:00
 
Toss avond 20:00
Toss avond @ Baan 1 t/m 3 en 5
okt 1 @ 20:00 – 22:00
Kom gezellig naar de toss avond voor een potje tennis. We starten om 20.00 uur met een kopje koffie of thee.
Selectietraining 21:15
Selectietraining @ Baan 6 en 7
okt 1 @ 21:15 – 22:30
 
2
Jeugdtraining 15:30
Jeugdtraining @ Baan 4-5
okt 2 @ 15:30 – 18:30
 
Selectietraining Tenniskids 15:30
Selectietraining Tenniskids @ Baan 6 en 7
okt 2 @ 15:30 – 19:00
 
Training Rik 18:30
Training Rik @ Baan 5
okt 2 @ 18:30 – 20:10
 
Training Bart 19:00
Training Bart @ Baan 4
okt 2 @ 19:00 – 23:00
 
3
Gemengd seniorentennis 09:00
Gemengd seniorentennis @ Baan 1-3 en 6
okt 3 @ 09:00 – 12:00
 
Training Monique 14:15
Training Monique @ Baan 6
okt 3 @ 14:15 – 15:00
 
Training blauw en rood 15:00
Training blauw en rood @ Baan 6
okt 3 @ 15:00 – 17:30
 
Jeugdtraining 15:30
Jeugdtraining @ Baan 4-5
okt 3 @ 15:30 – 18:30
 
Selectietraining 17:15
Selectietraining @ Baan 1 2 en 3
okt 3 @ 17:15 – 18:30
 
Selectietraining 18:30
Selectietraining @ Baan 2 en 3
okt 3 @ 18:30 – 19:45
 
Training Bart 19:00
Training Bart @ Baan 4
okt 3 @ 19:00 – 23:00
 
Selectietraining 19:45
Selectietraining @ Baan 2 en 3
okt 3 @ 19:45 – 21:00
 
Selectietraining 19:45
Selectietraining @ Baan 2 en 3
okt 3 @ 19:45 – 21:00
 
Selectietraining 21:00
Selectietraining @ Baan 1-3
okt 3 @ 21:00 – 22:15
 
4
Onderhoud banen 09:00
Onderhoud banen @ alle banen
okt 4 @ 09:00 – 10:00
 
Winterdubbelcompetitie 13:00
Winterdubbelcompetitie @ Alle Banen
okt 4 @ 13:00 – 16:30
 
Jeugdtraining 15:30
Jeugdtraining @ Baan 4-5
okt 4 @ 15:30 – 18:30
 
Training Rood 16:00
Training Rood @ Baan 6
okt 4 @ 16:00 – 17:00
 
Training Monique 17:00
Training Monique @ Baan 6
okt 4 @ 17:00 – 19:00
 
Training Bart 19:00
Training Bart @ Baan 4
okt 4 @ 19:00 – 23:00
 
Training Monique 19:00
Training Monique @ Baan 5
okt 4 @ 19:00 – 20:00
 
5
Oosterlicht 14:15
Oosterlicht @ Baan 1-3
okt 5 @ 14:15 – 15:45
 
Training Monique 14:30
Training Monique @ Baan 6
okt 5 @ 14:30 – 15:30
 
Jeugdtraining 15:30
Jeugdtraining @ Baan 4-5
okt 5 @ 15:30 – 19:00
 
Selectietraining Tenniskids 15:30
Selectietraining Tenniskids @ Baan 6 en 7
okt 5 @ 15:30 – 19:00
 
Najaarscompetitie 19:00
Najaarscompetitie @ Alle banen
okt 5 @ 19:00 – okt 6 @ 00:00
 
Training Bart 19:00
Training Bart @ Baan 4
okt 5 @ 19:00 – 23:00
 
6
Najaarscompetitie 09:00
Najaarscompetitie @ Alle banen
okt 6 @ 09:00 – 20:00
 
Onderhoud banen 09:00
Onderhoud banen @ alle banen
okt 6 @ 09:00 – 10:00
 
Training Bart 09:00
Training Bart @ Baan 4
okt 6 @ 09:00 – 11:00
 
G-tennis 11:00
G-tennis @ Baan 4-5
okt 6 @ 11:00 – 12:00
 
7
Najaarscompetitie 09:00
Najaarscompetitie @ Alle banen
okt 7 @ 09:00 – 20:00
 
Tenniskids Worldtour 09:00
Tenniskids Worldtour @ Baan 1 2 en 3
okt 7 @ 09:00 – 13:00
 
8
Heren seniorentennis 09:00
Heren seniorentennis @ Baan 1-3 en 6
okt 8 @ 09:00 – 12:00
 
Training Monique 14:30
Training Monique @ Baan 6
okt 8 @ 14:30 – 18:30
 
Jeugdtraining 15:30
Jeugdtraining @ Baan 4-5
okt 8 @ 15:30 – 18:30
 
Training Monique 18:30
Training Monique @ Baan 5
okt 8 @ 18:30 – 19:30
 
Training Bart 19:00
Training Bart @ Baan 4
okt 8 @ 19:00 – 23:00
 
Toss avond 20:00
Toss avond @ Baan 1 t/m 3 en 5
okt 8 @ 20:00 – 22:00
Kom gezellig naar de toss avond voor een potje tennis. We starten om 20.00 uur met een kopje koffie of thee.
Selectietraining 21:15
Selectietraining @ Baan 6 en 7
okt 8 @ 21:15 – 22:30
 
9
Bridge Hartenvrouwen 13:00
Bridge Hartenvrouwen @ Clubhuis
okt 9 @ 13:00 – 17:00
 
Training Monique 14:30
Training Monique @ Baan 6
okt 9 @ 14:30 – 15:30
 
Jeugdtraining 15:30
Jeugdtraining @ Baan 4-5
okt 9 @ 15:30 – 18:30
 
Selectietraining Tenniskids 15:30
Selectietraining Tenniskids @ Baan 6 en 7
okt 9 @ 15:30 – 19:00
 
Training Bart 19:00
Training Bart @ Baan 4
okt 9 @ 19:00 – 23:00
 
Training Monique 19:00
Training Monique @ Baan 5
okt 9 @ 19:00 – 20:00
 
10
Gemengd seniorentennis 09:00
Gemengd seniorentennis @ Baan 1-3 en 6
okt 10 @ 09:00 – 12:00
 
Training Monique 14:15
Training Monique @ Baan 6
okt 10 @ 14:15 – 15:00
 
Training blauw en rood 15:00
Training blauw en rood @ Baan 6
okt 10 @ 15:00 – 17:30
 
Jeugdtraining 15:30
Jeugdtraining @ Baan 4-5
okt 10 @ 15:30 – 18:30
 
Selectietraining 17:15
Selectietraining @ Baan 1 2 en 3
okt 10 @ 17:15 – 18:30
 
Selectietraining 18:30
Selectietraining @ Baan 2 en 3
okt 10 @ 18:30 – 19:45
 
Training Bart 19:00
Training Bart @ Baan 4
okt 10 @ 19:00 – 23:00
 
Selectietraining 19:45
Selectietraining @ Baan 2 en 3
okt 10 @ 19:45 – 21:00
 
Selectietraining 21:00
Selectietraining @ Baan 1-3
okt 10 @ 21:00 – 22:15
 
11
Onderhoud banen 09:00
Onderhoud banen @ alle banen
okt 11 @ 09:00 – 10:00
 
Winterdubbelcompetitie 13:00
Winterdubbelcompetitie @ Alle Banen
okt 11 @ 13:00 – 16:30
 
Jeugdtraining 15:30
Jeugdtraining @ Baan 4-5
okt 11 @ 15:30 – 18:30
 
Training Rood 16:00
Training Rood @ Baan 6
okt 11 @ 16:00 – 17:00
 
Training Monique 17:00
Training Monique @ Baan 6
okt 11 @ 17:00 – 19:00
 
Training Bart 19:00
Training Bart @ Baan 4
okt 11 @ 19:00 – 23:00
 
Training Monique 19:00
Training Monique @ Baan 5
okt 11 @ 19:00 – 20:00
 
12
Training Monique 14:30
Training Monique @ Baan 6
okt 12 @ 14:30 – 15:30
 
Jeugdtraining 15:30
Jeugdtraining @ Baan 4-5
okt 12 @ 15:30 – 19:00
 
Selectietraining Tenniskids 15:30
Selectietraining Tenniskids @ Baan 6 en 7
okt 12 @ 15:30 – 19:00
 
Najaarscompetitie 19:00
Najaarscompetitie @ Alle banen
okt 12 @ 19:00 – okt 13 @ 00:00
 
Training Bart 19:00
Training Bart @ Baan 4
okt 12 @ 19:00 – 23:00
 
13
Najaarscompetitie 09:00
Najaarscompetitie @ Alle banen
okt 13 @ 09:00 – 20:00
 
Onderhoud banen 09:00
Onderhoud banen @ alle banen
okt 13 @ 09:00 – 10:00
 
Training Bart 09:00
Training Bart @ Baan 4
okt 13 @ 09:00 – 11:00
 
G-tennis 11:00
G-tennis @ Baan 4-5
okt 13 @ 11:00 – 12:00
 
G-tennis 11:00
G-tennis @ Baan 4-5
okt 13 @ 11:00 – 12:00
 
14
Najaarscompetitie 09:00
Najaarscompetitie @ Alle banen
okt 14 @ 09:00 – 20:00
 
15
Heren seniorentennis 09:00
Heren seniorentennis @ Baan 1-3 en 6
okt 15 @ 09:00 – 12:00
 
Training Monique 14:30
Training Monique @ Baan 6
okt 15 @ 14:30 – 18:30
 
Jeugdtraining 15:30
Jeugdtraining @ Baan 4-5
okt 15 @ 15:30 – 18:30
 
Training Monique 18:30
Training Monique @ Baan 5
okt 15 @ 18:30 – 19:30
 
Training Bart 19:00
Training Bart @ Baan 4
okt 15 @ 19:00 – 23:00
 
Toss avond 20:00
Toss avond @ Baan 1 t/m 3 en 5
okt 15 @ 20:00 – 22:00
Kom gezellig naar de toss avond voor een potje tennis. We starten om 20.00 uur met een kopje koffie of thee.
Selectietraining 21:15
Selectietraining @ Baan 6 en 7
okt 15 @ 21:15 – 22:30
 
16
Training Monique 14:30
Training Monique @ Baan 6
okt 16 @ 14:30 – 15:30
 
Jeugdtraining 15:30
Jeugdtraining @ Baan 4-5
okt 16 @ 15:30 – 18:30
 
Selectietraining Tenniskids 15:30
Selectietraining Tenniskids @ Baan 6 en 7
okt 16 @ 15:30 – 19:00
 
Training Bart 19:00
Training Bart @ Baan 4
okt 16 @ 19:00 – 23:00
 
Training Monique 19:00
Training Monique @ Baan 5
okt 16 @ 19:00 – 20:00
 
17
Gemengd seniorentennis 09:00
Gemengd seniorentennis @ Baan 1-3 en 6
okt 17 @ 09:00 – 12:00
 
Training Monique 14:15
Training Monique @ Baan 6
okt 17 @ 14:15 – 15:00
 
Training blauw en rood 15:00
Training blauw en rood @ Baan 6
okt 17 @ 15:00 – 17:30
 
Jeugdtraining 15:30
Jeugdtraining @ Baan 4-5
okt 17 @ 15:30 – 18:30
 
Selectietraining 17:15
Selectietraining @ Baan 1 2 en 3
okt 17 @ 17:15 – 18:30
 
Selectietraining 18:30
Selectietraining @ Baan 2 en 3
okt 17 @ 18:30 – 19:45
 
Training Bart 19:00
Training Bart @ Baan 4
okt 17 @ 19:00 – 23:00
 
Selectietraining 19:45
Selectietraining @ Baan 2 en 3
okt 17 @ 19:45 – 21:00
 
Selectietraining 21:00
Selectietraining @ Baan 1-3
okt 17 @ 21:00 – 22:15
 
18
Onderhoud banen 09:00
Onderhoud banen @ alle banen
okt 18 @ 09:00 – 10:00
 
Winterdubbelcompetitie 13:00
Winterdubbelcompetitie @ Alle Banen
okt 18 @ 13:00 – 16:30
 
Jeugdtraining 15:30
Jeugdtraining @ Baan 4-5
okt 18 @ 15:30 – 18:30
 
Training Rood 16:00
Training Rood @ Baan 6
okt 18 @ 16:00 – 17:00
 
Training Monique 17:00
Training Monique @ Baan 6
okt 18 @ 17:00 – 19:00
 
Training Bart 19:00
Training Bart @ Baan 4
okt 18 @ 19:00 – 23:00
 
Training Monique 19:00
Training Monique @ Baan 5
okt 18 @ 19:00 – 20:00
 
19
Oosterlicht 14:15
Oosterlicht @ Baan 1-3
okt 19 @ 14:15 – 15:45
 
Training Monique 14:30
Training Monique @ Baan 6
okt 19 @ 14:30 – 15:30
 
Jeugdtraining 15:30
Jeugdtraining @ Baan 4-5
okt 19 @ 15:30 – 19:00
 
Selectietraining Tenniskids 15:30
Selectietraining Tenniskids @ Baan 6 en 7
okt 19 @ 15:30 – 19:00
 
Najaarscompetitie 19:00
Najaarscompetitie @ Alle banen
okt 19 @ 19:00 – okt 20 @ 00:00
 
Training Bart 19:00
Training Bart @ Baan 4
okt 19 @ 19:00 – 23:00
 
20
Najaarscompetitie 09:00
Najaarscompetitie @ Alle banen
okt 20 @ 09:00 – 20:00
 
Onderhoud banen 09:00
Onderhoud banen @ alle banen
okt 20 @ 09:00 – 10:00
 
Training Bart 09:00
Training Bart @ Baan 4
okt 20 @ 09:00 – 11:00
 
G-tennis 11:00
G-tennis @ Baan 4-5
okt 20 @ 11:00 – 12:00
 
G-tennis 11:00
G-tennis @ Baan 4-5
okt 20 @ 11:00 – 13:00
 
21
Najaarscompetitie 09:00
Najaarscompetitie @ Alle banen
okt 21 @ 09:00 – 20:00
 
22
Heren seniorentennis 09:00
Heren seniorentennis @ Baan 1-3 en 6
okt 22 @ 09:00 – 12:00
 
Training Bart 09:00
Training Bart @ Baan 4 en 5
okt 22 @ 09:00 – 10:00
 
Training Monique 14:30
Training Monique @ Baan 6
okt 22 @ 14:30 – 18:30
 
Jeugdtraining 15:30
Jeugdtraining @ Baan 4-5
okt 22 @ 15:30 – 18:30
 
Training Monique 18:30
Training Monique @ Baan 5
okt 22 @ 18:30 – 19:30
 
Training Bart 19:00
Training Bart @ Baan 4
okt 22 @ 19:00 – 23:00
 
Toss avond 20:00
Toss avond @ Baan 1 t/m 3 en 5
okt 22 @ 20:00 – 22:00
Kom gezellig naar de toss avond voor een potje tennis. We starten om 20.00 uur met een kopje koffie of thee.
23
Bridge Hartenvrouwen 13:00
Bridge Hartenvrouwen @ Clubhuis
okt 23 @ 13:00 – 17:00
 
Training Monique 14:30
Training Monique @ Baan 6
okt 23 @ 14:30 – 15:30
 
Jeugdtraining 15:30
Jeugdtraining @ Baan 4-5
okt 23 @ 15:30 – 18:30
 
Training Bart 19:00
Training Bart @ Baan 4
okt 23 @ 19:00 – 23:00
 
Training Monique 19:00
Training Monique @ Baan 5
okt 23 @ 19:00 – 20:00
 
24
Gemengd seniorentennis 09:00
Gemengd seniorentennis @ Baan 1-3 en 6
okt 24 @ 09:00 – 12:00
 
Training Monique 14:15
Training Monique @ Baan 6
okt 24 @ 14:15 – 15:00
 
Training blauw en rood 15:00
Training blauw en rood @ Baan 6
okt 24 @ 15:00 – 17:30
 
Jeugdtraining 15:30
Jeugdtraining @ Baan 4-5
okt 24 @ 15:30 – 18:30
 
Selectietraining 17:15
Selectietraining @ Baan 1 2 en 3
okt 24 @ 17:15 – 18:30
 
Training Bart 19:00
Training Bart @ Baan 4
okt 24 @ 19:00 – 23:00
 
25
Onderhoud banen 09:00
Onderhoud banen @ alle banen
okt 25 @ 09:00 – 10:00
 
Winterdubbelcompetitie 13:00
Winterdubbelcompetitie @ Alle Banen
okt 25 @ 13:00 – 16:30
 
Jeugdtraining 15:30
Jeugdtraining @ Baan 4-5
okt 25 @ 15:30 – 18:30
 
Training Rood 16:00
Training Rood @ Baan 6
okt 25 @ 16:00 – 17:00
 
Training Monique 17:00
Training Monique @ Baan 6
okt 25 @ 17:00 – 19:00
 
Training Bart 19:00
Training Bart @ Baan 4
okt 25 @ 19:00 – 23:00
 
Training Monique 19:00
Training Monique @ Baan 5
okt 25 @ 19:00 – 20:00
 
26
Training Monique 14:30
Training Monique @ Baan 6
okt 26 @ 14:30 – 15:30
 
Jeugdtraining 15:30
Jeugdtraining @ Baan 4-5
okt 26 @ 15:30 – 19:00
 
Selectietraining Tenniskids 15:30
Selectietraining Tenniskids @ Baan 6 en 7
okt 26 @ 15:30 – 19:00
 
Halloweentennis 19:00
Halloweentennis @ alle banen
okt 26 @ 19:00 – 21:00
 
Najaarscompetitie 19:00
Najaarscompetitie @ Alle banen
okt 26 @ 19:00 – okt 27 @ 00:00
 
Training Bart 19:00
Training Bart @ Baan 4
okt 26 @ 19:00 – 23:00
 
27
Najaarscompetitie 09:00
Najaarscompetitie @ Alle banen
okt 27 @ 09:00 – 20:00
 
Onderhoud banen 09:00
Onderhoud banen @ alle banen
okt 27 @ 09:00 – 10:00
 
Training Bart 09:00
Training Bart @ Baan 4
okt 27 @ 09:00 – 11:00
 
G-tennis 11:00
G-tennis @ Baan 4-5
okt 27 @ 11:00 – 12:00
 
G-tennis 11:00
G-tennis @ Baan 4-5
okt 27 @ 11:00 – 12:00
 
Oktoberfest oudere jeugd 21:00
Oktoberfest oudere jeugd @ alle banen
okt 27 @ 21:00 – 23:00
 
28
Najaarscompetitie 09:00
Najaarscompetitie @ Alle banen
okt 28 @ 09:00 – 20:00
 
29
Heren seniorentennis 09:00
Heren seniorentennis @ Baan 1-3 en 6
okt 29 @ 09:00 – 12:00
 
Training Monique 14:30
Training Monique @ Baan 6
okt 29 @ 14:30 – 18:30
 
Jeugdtraining 15:30
Jeugdtraining @ Baan 4-5
okt 29 @ 15:30 – 18:30
 
Training Monique 18:30
Training Monique @ Baan 5
okt 29 @ 18:30 – 19:30
 
Training Bart 19:00
Training Bart @ Baan 4
okt 29 @ 19:00 – 23:00
 
Toss avond 20:00
Toss avond @ Baan 1 t/m 3 en 5
okt 29 @ 20:00 – 22:00
Kom gezellig naar de toss avond voor een potje tennis. We starten om 20.00 uur met een kopje koffie of thee.
Selectietraining 21:15
Selectietraining @ Baan 6 en 7
okt 29 @ 21:15 – 22:30
 
30
Training Monique 14:30
Training Monique @ Baan 6
okt 30 @ 14:30 – 15:30
 
Jeugdtraining 15:30
Jeugdtraining @ Baan 4-5
okt 30 @ 15:30 – 18:30
 
Selectietraining Tenniskids 15:30
Selectietraining Tenniskids @ Baan 6 en 7
okt 30 @ 15:30 – 19:00
 
Training Bart 19:00
Training Bart @ Baan 4
okt 30 @ 19:00 – 23:00
 
Training Monique 19:00
Training Monique @ Baan 5
okt 30 @ 19:00 – 20:00
 
31
Gemengd seniorentennis 09:00
Gemengd seniorentennis @ Baan 1-3 en 6
okt 31 @ 09:00 – 12:00
 
Training Monique 14:15
Training Monique @ Baan 6
okt 31 @ 14:15 – 15:00
 
Training blauw en rood 15:00
Training blauw en rood @ Baan 6
okt 31 @ 15:00 – 17:30
 
Jeugdtraining 15:30
Jeugdtraining @ Baan 4-5
okt 31 @ 15:30 – 18:30
 
Selectietraining 17:15
Selectietraining @ Baan 1 2 en 3
okt 31 @ 17:15 – 18:30
 
Selectietraining 18:30
Selectietraining @ Baan 2 en 3
okt 31 @ 18:30 – 19:45
 
Training Bart 19:00
Training Bart @ Baan 4
okt 31 @ 19:00 – 23:00
 
Selectietraining 19:45
Selectietraining @ Baan 2 en 3
okt 31 @ 19:45 – 21:00
 
Selectietraining 21:00
Selectietraining @ Baan 1-3
okt 31 @ 21:00 – 22:15