Samen zorgen wij dat Rijnhuyse werkt!

weneedyou

Tennisvereniging Rijnhuyse draait op vrijwilligers, véél vrijwilligers. Want vele handen maken licht (en gezellig!) werk. Vraag je je af of jij ook iets zou kunnen doen? Bekijk dan het vacatureoverzicht voor vrijwilligerstaken op de website.

Dat overzicht staat er sinds begin 2017 en gelukkig hebben we al veel vacatures vervuld. Maar een paar commissies kunnen nog wel wat hulp gebruiken, voor kleine en grote, eenmalige en vaste klussen, een keer per jaar of het hele jaar door. Je bent welkom als commissielid, maar ook als vrijwilliger voor één concrete taak. Wat dacht je van:

  • VCL diensten draaien tijdens de competitie?
  • samen de Grote Clubactie organiseren die elk jaar weer zoveel oplevert voor onze vereniging?
  • meehelpen om een smaakvolle wijnproeverij met sponsoren neer te zetten?
  • zorgen voor een spetterende Ladies Night voor de helft van onze leden?
  • als eerste weten wat er speelt door deze nieuwsbrief te maken en te versturen?

Iets voor jou? Mail dan naar .